Witamy serdecznie !
Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej. EXBRO Korporacja Usług Ubezpieczeniowych i Finansowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w skrócie EXBRO Sp. z o.o. - to firma wywodząca się z Grupy Kapitałowej EXBUD - jednej z największych prywatnych firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.
Informacje o firmie EXBRO
EXBRO Korporacja Usług Ubezpieczeniowych i Finansowych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w skrócie EXBRO Sp. z o.o. - to firma wywodząca się z Grupy Kapitałowej EXBUD - jednej z największych prywatnych firm w Europie Środkowo-Wschodniej.

Spółka została powołana w 1991 roku w celu zabezpieczenia interesów finansowych swoich partnerów. Przez pierwsze 10 lat swojej działalności funkcjonującą pod nazwą EXBUD-BROKER Sp. z o.o. wypracowała sobie liczne grono klientów zarówno instytucjonalnych jak i indywidualnych.

Od 2001 roku działając pod aktualną nazwą firmy, spółka znakomicie realizuje swoje misje rzetelnego doradztwa ubezpieczeniowego i finansowego.

Exbro jest członkiem PIPUiF.
Exbro jest sygnatariuszem kodeksu ETYKI PIPUiF.

Exbro obsługuje ponad 5 tysięcy klientów indywidualnych i instytucjonalnych.


Spółka zarejestrowana pod numerem KRS 0000235864 w Sądzie Rejonowym w Kielcach
Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
gdzie przechowywana jest również dokumentacja Spółki;
NIP 657-023-10-18
kapitał zakładowy: 100.000,00 zł